Producent tarasów prowadzi ekoodpowiedzialną politykę i spełnia rygorystyczne normy w zakresie ochrony środowiska. W tej zakładce prócz cennika znajdziesz oficjalne dokumenty poświadczające przyznane jej certyfikacje, oznaczenia i jej troskę o środowisko naturalne.

Pobierz cennik SYSTEM22

Pobierz najnowszy cennik na rok 2020, w którym znajdziesz ceny wyjściowe naszych produktów. W pliku znajdziesz ceny wyjściowe naszych desek, listew oraz akcesoriów. Wszystkie pytania prosimy kierować do naszych konsultantów.

Procedura ISO 14001

Od marca 2014 r. spółka Silvadec jest pierwszym francuskim producentem drewna kompozytowego certyfikowanym zgodnie z międzynarodową normą ISO 14001. Spółka dąży do zmniejszenia swojego wpływu na środowisko i stale pracuje nad poprawą wyników w tym aspekcie.

Zaangażowanie w PEFC

Spółka SILVADEC angażuje się w odpowiedzialną politykę zrównoważonego zarządzania terenami leśnymi, od 2011 r. posiada certyfikat PEFC. Spółka zdecydowała się na ekologiczną, lokalną produkcję, 100% dostawców mączki drzewnej to francuscy przedsiębiorcy również zaangażowani w PEFC.

Wsparcie ADEME

Spółka SILVADEC korzystała ze wsparcia Francuskiej Agencji ds. Środowiska i Zarządzania Energią (ADEME) od jej początków, tj. od 2001 r. Wpierw przy okazji innowacyjnego procesu recyklingu wiórów i trocin z drewna, a później recyklingu odpadów z drewna kompozytowego.